Magyar Topic :)

7 posts Page 1 of 1 First unread post
[HPC]sajt
Deuced Up
Posts: 63
Joined: Thu Jan 31, 2013 8:18 pm


Comment aki magyar Blue_Tongue
Last edited by [HPC]sajt on Thu Jul 18, 2013 10:07 am, edited 1 time in total.
Leif_The_Head
Deuced Up
Posts: 200
Joined: Tue Apr 09, 2013 12:52 pm


Image
Xxthezoli[H]xX
Deuced Up
Posts: 31
Joined: Wed Jun 26, 2013 12:20 pm


Szevasz láttam a postod és gondoltam inkább ide írok neked hogy nehogy engem is lekurvanyádozzanak :D amúgy sok a magyar de nincsenek berigisztrálva és így nem tudják tartani velünk a kapcsolatot :))
Ha valamiben segítségre szorulsz szólj csak és segítek!
Qw3rtz
Deuced Up
Posts: 31
Joined: Tue Jan 01, 2013 10:15 pm


Walkie-Talkie, kapcsollak! Itt Qw3rtz, vétel. Blue_BigSmile
Attila
Deuce
Posts: 3
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:32 am


Oké, köszöntök én is minden magyart.
Szerintem ismertek, több mint egy éve játszok, én vagyok az első és eredeti Attila nevű játékos. Amióta a magyar hallway eltűnt a szerverlistáról nemigen találkozok a régebbi magyarokkal, szóval jó ötletnek tartom ezt a topicot. Sajtra pl még emlékszek.
Az utolsó találkozásaink óta óriási iramban fejlődtem, és olyan játékossá váltam, amilyen mindig is akartam lenni, egyszóval: elértem a célomat a játékban.
Még a 2012. év végén ismertem meg a hacket, amelyre azonban nem vagyok büszke. Persze nem a többi játékos szórakozásának a tönkretételéért használtam, meg volt rá az okom, ugyanis akkoriban még egy-egy hacker verhetetlen ellenfélnek számított, legalábbis egy tisztességes játékos számára. Tudom, ez nem mentség, meg is kaptam érte a büntetésemet, örökre bannoltak a kedvenc aloha szervereimről, tehát "evaderré" lettem. Ez számomra sajnálatos volt, a kedvenc játékomat, az Ace of Spades-t hónapokra abbahagytam, de nem a régi emlékek, barátok miatt pár hete újra visszatértem a játékhoz.
Egy másik nevet szereztem, most a játékban betöltött szerepemhez hűen evader killer vagyok :) Látványosan fejlődök, a ratiom 2-től akár 10-ig is elmegy, és fantasztikus a pontosságom. A kilétemet nem szívesen fedném fel a játékban, de itt már megtettem. Igyekszem mindenkinek segíteni, de nem fogom vissza magam a játékban, hackelni pedig soha többé nem fogok.
Ez hát az én történetem, noha röviden írtam le. Órákat tudnék írni/beszélni a játékban eltöltött perceimről, sikereimről, kudarcaimról, de nem hiszem, hogy ez titeket érdekelne. :)) Elég rólam annyi, hogy Attila visszatért, és evader killer néven újra játszik :))
Buffet_of_Lies
Mapper
Mapper
Posts: 402
Joined: Tue Nov 20, 2012 11:25 am


They are Hungarians, being very Hungary. If this upsets you, here, have a Londoner.
PityuGeri
Deuce
Posts: 1
Joined: Mon Jul 15, 2013 7:49 pm


Heló magyar társaság :)
Végre ismét magyarok az AoS-ban valahol :D
Jó lenne egy magyar szerver, bírnám... figyeljük majd a topicot és reméljük még lesz ebből valami.
Addig is Blue_Rifle és Blue_Sleeping
Üdv,
7 posts Page 1 of 1 First unread post
Return to “Help Discussions”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests